+48 608 38 96 36
logo finUP
+48 608 38 96 36

Dołącz do nas

Lubisz czekoladę? Dobrze zaczynamy.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy piękne miejsce pracy i z uśmiechem podejmuje nowe biznesowe wyzwania,
a przy tym dbasz o własny rozwój – w FinUP czekamy na Ciebie!

Pielęgnujemy nasze relacje, ponieważ wierzymy, że razem możemy więcej. Wspólnie pracujemy na sukces, dlatego nie szukamy osób, które podejmują się realizacji działań po linii najmniejszego oporu – bo tak jest łatwiej.

Jeśli masz doświadczenie i chcesz rozwijać się w otoczeniu profesjonalistów, a Twoje ego nie wykracza poza orbitę Ziemi – DOŁĄCZ DO NAS.

Finup - nowoczesna księgowość

Kogo szukamy?

Masz optymistyczne nastawienie?

Nie pozwalamy sobie na nudę. Nie tolerujemy narzekania przez brak działania. Lubimy czerpać przyjemności z życia, co przenosimy również na sferę pracy. Jeśli tak, jak my przy przeliczaniu cyferek uśmiechasz się do siebie, a przy tym jesteś dobrze zorientowany/a na szczegóły – aplikuj.

 

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Jest czekolada, jest rozwiązanie. W pracy stawiamy czoła zadaniom, które wymagają od nas dokładnego lub metodycznego przemyślenia poszczególnych etapów. Dołącz do nas, jeśli nie przeraża Cię wizja podejmowania się nowych rzeczy i szukania sposobów, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu.

Uwielbiasz się rozwijać?

To nie jest praca dla tych, którzy nie pragną osiągnąć czegoś więcej. Szukamy osób zmotywowanych i zdeterminowanych do działania. Chętnie wymieniamy się spostrzeżeniami, dlatego jeśli drobne uwagi działają na Ciebie jak płachta na byka… sorry, ale taki mamy klimat.

Z takimi ludźmi chcemy pracować!

W finUP każdy jest inny, przez co jest wyjątkowy!
Dołącz do nas!

finUP TO…

Przyjazna
atmosfera

Przyjazna
atmosfera

Z czekoladą lub bez – lubimy ze sobą rozmawiać, śmiać się i z radością wracać do miejsca pracy, które tworzymy.

Indywidualna
ścieżka rozwoju

Indywidualna
ścieżka rozwoju

Otrzymasz plan rozwoju odpowiadający Twojej roli w firmie z przejrzystymi warunkami. Możesz mieć pewność, że jeśli chcesz się rozwijać, pomożemy Ci w tym.

Elastyczny
czas pracy

Elastyczny
czas pracy

Ósma rano, w pośpiechu… U nas tak nie jest! Cenimy swobodę i elastyczność w działaniu.

Kreatywne
środowisko pracy

Kreatywne
środowisko pracy

Możesz zawsze liczyć na wsparcie. Nasz zespół tworzy grono profesjonalistów, których cechuje nieszablonowe podejście. Każdy jest pomocny i chętny do rozmowy.

Szkolenia

Szkolenia

Dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji. Organizujemy szkolenia wewnętrzne i uczestniczymy w kursach, dzięki którym możemy pracować jeszcze sprawniej i osiągać lepsze efekty.

Dbamy
o Twój dobrostan

Dbamy o Twój dobrostan

Wszystkim pracownikom przysługuje dofinansowanie aktywności ruchowej. Możesz wybrać zajęcia, które najbardziej Ci odpowiadają, aby razem z nami zadbać o formę na lata, a nie lato.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować
ani jednego dnia przez całe życie.

Konfucjusz

Rozwijaj się zawodowo
w zgodzie ze sobą.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV* na adres:

aleksandra@fin-up.pl

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko będziemy mieć
propozycję zawodową dla Ciebie.

*W CV zamieść klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

NAPISZ. CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

KONTAKT