+48 608 38 96 36
logo finUP
+48 608 38 96 36

MAGAZYN finUP

Źródło wiedzy,
inspiracji i motywacji

Magazyn finUP to kwartalnik, który łączy w sobie wiedzę z zakresu księgowości, podatków, kadr, inwestycji oraz rozwoju osobistego i biznesowego. W każdym numerze zamieszczamy ciekawe i przydatne artykuły napisane przez ekspertów, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i sprawdzonymi rozwiązaniami.

Dowiedz się, jak racjonalnie oszczędzać, inwestować i rozwijać się w biznesie. Poznaj historie ludzi, którzy osiągnęli sukces dzięki swojej pasji i wizji.

PREMIERA MAGAZYNU

JESIEŃ 2023

Stworzenie magazynu to nie lada wyzwanie. To jak skomponowanie symfonii, gdzie każdy artykuł, każda strona, każde zdjęcie musi łączyć się w harmonii z resztą. Kiedy zaczynaliśmy pracę nad tym wydaniem, czułam mieszankę ekscytacji i niepokoju. Czy uda mi się przekazać Wam wszystko, co chciałam? Czy treści, które moim zdaniem są ważne, spotkają się z Waszym zainteresowaniem?

Ale teraz, patrząc na gotowe wydanie jesienne, czuję dumę i satysfakcję. W tym magazynie znajdziecie artykuły, które są owocem wielu godzin pracy, dyskusji i przemyśleń. „Zaczynamy podróż” to nie tylko tytuł mojego wstępu, ale także moje przesłanie dla Was. To zaproszenie do wspólnej podróży przez świat wiedzy, inspiracji i pasji.

Mam nadzieję, że ten magazyn będzie dla Was źródłem cennych informacji, ale także zachętą do dalszego poszukiwania, pytania i odkrywania. Wierzę, że razem możemy tworzyć przyszłość, która będzie jaśniejsza, pełniejsza i bardziej znacząca.

Aleksandra Ledwig,

założycielka finUP

W numerze jesiennym

Tworzenie Najlepszych Miejsc Pracy:
Klucz do Sukcesu Organizacyjnego

Kierowca doskonały: Jak predyspozycje i motywacja wpływają na sukces w branży TSL

Rozliczanie pracy pilotów
– wyzwania i rozwiązania

Źródła finansowania samochodu w firmie: leasing, a może najem długoterminowy

Pod lupą przepisów – konsekwencje za błędne korzystanie z KSeF

Faktury zaliczkowe w polskim systemie
podatkowym: wszystko, co musisz wiedzieć

Jeśli masz pytania lub wątpliwości w kwestiach
księgowych, podatkowych, kadrowych?

Napisz do nas: ok@fin-up.pl

 

Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie.
Reszta to już tylko kwestia wytrwałości…

Amelia Earhart

Masz pytania?

Napisz do nas