+48 608 38 96 36
logo finUP
+48 608 38 96 36

O nas

Łączymy wiedzę, doświadczenie i nasze super moce, by dostarczać kompleksowego wsparcia na najwyższym poziomie w zakresie księgowości, rekrutacji i inwestycji dla przedsiębiorstw z branży transportowej. Działamy innowacyjnie, z lekkością, pełną przejrzystością i pod wpływem czekolady. A przede wszystkim z empatią i sercem!

Mamy piękną wizję…

Jesteśmy otwarci na klienta. Dostępni 24/7. Nasz zespół jest zaprzyjaźniony z nowymi technologiami. Nieustannie się rozwijamy (z małą pauzą na czekoladę). Idziemy z duchem czasu. Szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów w zakresie księgowości, rekrutacji i inwestycji. Z zaangażowaniem. Uśmiechem na twarzy. I bardzo indywidualnym podejściem. A co najlepsze – my tę wizję wdrażamy w życie już ponad 10 lat! Chcesz mieć przestrzeń na rozwój firmy? Uwolnij z nami swój czas!

Od transportu… dla transportu
i jeszcze dalej!

finUP to nasza druga marka, w którą wkładamy całe swoje serce. Ponad dekadę temu stworzyliśmy

Schwerlast A.L.

który dziś jest jedną z największych firm od zezwoleń w Polsce. Z MOCnym zespołem działamy w branży transportów ponadnormatywnych i rozwijamy się dzięki licznym rekomendacjom.

Poszliśmy dalej i stworzyliśmy katalog usług finansowych i doradczych dla firm transportowych. Znamy tę branżę od podszewki i dokładnie wiemy, co jest potrzebne do rozwoju, a co hamuje progres. I tak oto finUP dołącza do naszej biznesowej rodziny.

Skąd pomysł na finUP?

Prowadząc od ponad dekady firmę w branży transportów ponadnormatywnych miałam dużo czasu na obserwacje, jak funkcjonuje księgowość moich klientów. I z tych wszystkich obserwacji narodził się pomysł, by stworzyć dynamiczną, otwartą na nowoczesne rozwiązania i przyjemną w obsłudze markę zajmującą się kompleksowo księgowością, kadrami i procesami rozwojowymi.

Jestem nastawiona na poszukiwanie rozwiązań i jeśli tylko można zrobić coś lepiej lub prościej – to tak właśnie działam. Ma być sprawnie, lekko i komfortowo dla każdej ze stron. Dlatego przewracam do góry nogami wypracowane tradycje w branży. Informatyzacja procesów, pełny pasji zespół, który z radością śledzi nowości i… empatyczna komunikacja to standardy finUP, które sprawiają, że nasi Klienci poczują się w pełni zaopiekowani.

Aleksandra Ledwig,

założycielka marki

Twoje korzyści

Kompleksowość

Dostępność 24/7

Innowacyjność

Partnerstwo

Zrozumienie

przejrzystość

Nasze wartości

jakość

otwartość

odpowiedzialność

rozwój

indywidualizacja

entuzjazm

Wspieramy Ciebie naszą wiedzą i doświadczeniem

Oto nasz PRZEPIS

na dobrą energię w finUP

1.  Każdy poranek zaczynamy od treningu i pożywnego śniadania.

2.  Dzielimy się zadaniami w ramach naszych specjalizacji i talentów.

3.  Z uważnością podchodzimy do każdej czynności.

4.  Pamiętamy o przerwach (i czekoladzie), by zapewnić sobie świeżość myślenia.

5.  Wspólnie analizujemy wyzwania i szukamy rozwiązań.

6.  Dbamy o siebie na co dzień i wspieramy wzajemnie, by dawać to, co najlepsze!

Nigdy nie wpatruj się w ziemię, aby sprawdzić grunt przed następnym krokiem;
tylko Ci, których oczy wpatrzone są w horyzont, znajdują właściwą drogę

Dag Hammarskjöld

Masz pytania?

Napisz do nas